Dodo Olarak Ne Sunuyoruz?

Mülkünüzü Airbnb gibi kısa süreli kiralama sitelerinde yönetiyoruz, böylece sizin yapmanıza gerek kalmıyor. Listeler, misafirleri bulur, onlara bakar ve hatta arkalarını temizleriz. Size eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmak, herhangi bir sıkı çalışma olmaksızın kısa vadeli kiralama yoluyla mülkünüzden maksimum getiri elde etmenize yardımcı olacaktır.

Profesyonel Temizlik

Otellerde uzun yıllara dayanan deneyime sahip profesyonel temizlikçilerden oluşan ekibimiz dairenize bir ev dokunuşu katacak. Her seferinde kusursuz bir temizlik sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

7/24 Check-in ve Misafir Desteği

Uygun bir varış, bazen uzun bir uçuştan sonra bir misafirin tüm ihtiyacıdır. Her konuk için varışta sorunsuz bir check-in düzenleyeceğiz ve konaklamaları boyunca onlara yardımcı olmak için hizmetlerinde olacağız.

Misafir Seçimi

Dodo ile eviniz emin ellerde. Evinizde yalnızca en saygın konukların kalacağından emin olmak için potansiyel konukları kapsamlı bir şekilde inceleriz.

Listeleme ve Fotoğraf Çekimi

Mülkünüzü öne çıkaran özenle hazırlanmış liste açıklamaları. Tek bir resim bin kelimeden fazlasını anlatır. Bu yüzden evinizi en iyi şekilde çekmesi için profesyonel emlak fotoğrafçılarımızdan birini göndereceğiz.

Maksimum Doluluk ve Fiyat Optimizasyonu

Fiyatlandırma uzmanlarından oluşan ekibimiz, doluluk ve kâr oranlarınızın tamamen optimize edildiğinden emin olmak için verilerin derinliklerine iner. En iyi getiri için Dodo her zaman yanınızda.

Müşteri Portalı

Mülkünüzün performansına ilişkin gerçek zamanlı temel bilgiler parmaklarınızın ucunda. Fiyatlandırma, misafir iletişimi, gelir ve değerlendirmeler dahil olmak üzere Dodo Müşteri Portalı aracılığıyla kaydınızla ilgili tüm bilgilere erişebileceksiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Alanında uzman ekibimiz, aklınıza takılan tüm konularda size cevap vermek için hizmetinizde!

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-posta Adresinizz

Konu

Mesajınız